Muharrem İnce: “Erdoğan’ın kazandığını kabul ediyorum” dedi

Muharrem İnce: “Erdoğan’ın kazandığını kabul ediyorum” dedi

Haziran 28, 2018 Kapalı Yazar: izmir haber

FOX TV’deki seçim programının sunucularından gazeteci İsmail Küçükkaya, Muharrem İnce’ye telefon ile SMS mesajı atarak ne düşündüğünü sorduğunu İnce’nin ise SMS ile cevap vererek ‘Adam kazandı’ yazdığını söyledi. Öte yandan Halk TV’de yayın yapan Şaban Sevinç de izleyicilerine benzer bir Muharrem İnce mesajı aktardı. Sevinç, İnce’nin kendisine ‘Seçim adil değildi ancak Erdoğan kazandı’ dediğini aktardı.

Son dakika Muharrem İnce seçim sonuçlarına yönelik açıklama yaptı. Muharrem İnce ‘Erdoğan’ın kazandığını kabul ediyorum dedi’ Bülent Tezcan açıklama yapıyor..

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya, tüm tartışmalara nokta koydu. İnce ile görüştüğünü söyleyen Küçükkaya, İnce’nin ise SMS ile cevap vererek ‘Adam kazandı’ yazdığını “Bana ‘Erdoğan’ın kazandığını kabul ediyorum’ dedi.” ifadelerini kullandığını söyledi.

Öte yandan Halk TV’de yayın yapan Şaban Sevinç de izleyicilerine benzer bir Muharrem İnce mesajı aktardı. Sevinç, İnce’nin kendisine ‘Seçim adil değildi ancak Erdoğan kazandı’ dediğini aktardı.

İNCE SAAT 12.00’DE BASIN TOPLANTISI YAPACAK
Muharrem İnce sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bugün saat 12.00’de CHP Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyeceğim.” mesajını paylaştı