İzmir’deki Tercüme Büroları

İzmir’deki Tercüme Büroları

Temmuz 23, 2018 Kapalı Yazar: izmir haber

 

 

İzmir’de yaşıyorsunuz ve tercüme ettirmek istediğiniz bir belgeniz mi var? Protranslate.net platformu İzmir tercüme büroları ile online olarak hizmet vermektedir. Bu sayede hiç yorulmadan, evinizde otururken bile belgelerinizi tercüme ettirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken protranslate.net platformuna ücretsiz bir şekilde üye olmak.

 

Protranslate.net platformu tercüme alanında öncüdür. Uzman tercüman kadrosuyla öne çıkan platform dilerseniz kısa bir belgeyi ücretsiz olarak çevirir ve kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Bu sayede platforma karşı tüm endişeleriniz son bulabilir.

 

Protranslate.net İzmir tercüme büroları ile online olarak hizmet verir. Tercüman kadrosu gerekli pek çok testten geçer ve uzmanlık alanlarına ve tecrübe seviyelerine göre alanlara ayrılır. Bu alanlar aynı zamanda göndereceğiniz belgenin muhtemel alanlarıdır. Tercümesini istediğiniz belge hukuki, akademik, medikal, teknik veya mühendislik alanlarında olabilir. Bu ve benzeri alanlarda tercümesini istediğiniz belge incelenir, o alandaki terminolojik uzmanlıklarına ve tecrübe seviyelerine bakılarak ilgili alandaki tercüman kadrosuna iletilir. Uzman ve tecrübeli tercüman kadromuz en kısa sürede ve en doğru şekilde çeviri sürecini tamamlar. Acil çeviri ihtiyaçlarınız için sipariş esnasında özellikle hızlı olmasını belirtebilir ve öncelik sahibi olabilirsiniz.

 

Protranslate.net platformunun bünyesinde ayrıca bir Kalite Yönetim Ekibi de bulunmaktadır. Uzman tercümanlarımız tercüme işlemini bitirdiklerinde proofreading aşamasına geçilir. Bu aşamada tercümeler üzerinde kalite kontrol incelemeleri yapılır ve gerekli düzeltmelerde bulunulur. Bu aşamayı da geçen tercüme edilmiş belgeler artık size ulaştırılmaya hazırdır.

 

Tercüme edilmesini istediğin belge ile ilgili ekstra talepleriniz olabilir. Belgenizin yeminli tercüme edilmesini isterseniz ayrıca alanında uzman bir yeminli tercüman ekibimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra belgenizin noter onaylı olmasını veya apostil belgeli olmasını da isteyebilirsiniz. Tüm bunları ve daha fazlasını tercüme siparişi verirken belirtmenizde fayda vardır. Ekibimiz taleplerinizi dikkate alarak belgelerinizi oluşturacaktır.

 

Tercüme işlemi sonrası belgeleriniz ister kargo aracılığıyla ıslak imzalı olarak isterseniz protranslate.net üzerinden online olarak size ulaştırılır. Protranslate.net İzmirdeki tercüme büroları online olarak sadece bir tık uzağınızdadır. Siz de hemen protranslate.net üzerinden dilediğiniz belgeyi tercüme ettirebilir ve protranslate.net güvencesi altında işlemlerinizi yürütebilirsiniz.