AK Parti İzmir Milletvekili adayı Alpay Özalan İzmirlilerle birlikte…

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Alpay Özalan İzmirlilerle birlikte…

Mayıs 30, 2018 Kapalı Yazar: izmir haber

AK Parti İzmir milletvekili adayı, eski milli futbolcu ve teknik direktör Alpay Özalan, bu kez siyaset için sahaya çıktı. Vatandaşlarla keyifli sohbetler eden Alpay Özalan aday gösterildikten sonra bıyık bırakmıştı. Vekil adayı Özalan, “İmaj değişikliği her şeyden önce gelir” dedi.

AK Parti İzmir 2’nci bölge 2’nci sıra milletvekili adayı Alpay Özalan, 24 Haziran seçimleri için sahaya indi. Eski milli futbolcu ve teknik direktör Özalan’ın ilk durağı, Bornova ve Bayraklı ilçelerindeki esnaf oldu. Gittiği yerlerde hem müşterilerle hem de esnafla sohbet eden Özalan’a, en çok da spor konusunda sorular soruldu. Özalan’ın oy istediği seçmenlerin kimi desteğini açılarken bazıları ise AK Parti ile ilgili eleştirilerini dile getirdi. Ocak başına geçerek, müşteriler için döner de kesen Özalan’ın seçim turunda renkli görüntüler ortaya çıktı.

Esnaf ziyaretinin ardından DHA muhabirine açıklamalarda bulunan Alpay Özalan, aday gösterildiği için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi. İzmir’in kendisi için çok özel bir yer olduğunu belirten Özalan, bu kentte doğup, büyüdüğünü dile getirdi. Özalan, “Buraya hizmet etmek ayrı bir gurur ve mutluluk veriyor. Yüzümüzün akı ile çıkıp güçlü bir hükümet, güçlü bir meclis kurmak istiyoruz. Daha sonra hem ülkemize hem de İzmir’e hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur” diye konuştu.